Drát napínací Zn 3.4mm/ 26m
Pokud je napínácí drát součástí pletiva, tedy již zapletený, napíná se pouze prostřední drát.
drát: 3,4 mm
délka: 26 m
materiál: Zn
Drát napínací se používá k napínání pletiva a upevňuje se mezi sloupky.
U pletiva do výšky 150 cm se standardně používají dva dráty - nahoře a dole, u vyšších ještě třetí uprostřed.
Pokud je napínácí drát součástí pletiva, tedy již zapletený, napíná se pouze prostřední drát.
délka: 26 m
materiál: Zn
Drát napínací se používá k napínání pletiva a upevňuje se mezi sloupky.
U pletiva do výšky 150 cm se standardně používají dva dráty - nahoře a dole, u vyšších ještě třetí uprostřed.
Pokud je napínácí drát součástí pletiva, tedy již zapletený, napíná se pouze prostřední drát.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Drát napínací |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.83 kg |
| EAN: | 8590419409775 |
| Šířka přepravní: | 19cm |
| Výška přepravní: | 4,5cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 1,6245dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 1,83kg |
| Barva: | stříbrná |
| Délka: | 26m |
| Průměr: | 3,4mm |
| Balení: | |
| Povrchová úprava: | |
| Použití: | |
| Průměr drátu: | |
| Typ drátu: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
