Box úložný GEMA 30l, 49x32x28cm, víko, klip, PH ŠE/TRA
Plastový multifunkční box GEMA o objemu 30 l s šedými madly, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.
Box úložný GEMA 30 l,, 49 x 32 x 28 cm, víko, klip, PH ŠE/TRA.
objem: 30 l
rozměry: 49 x 32 x 28 cm
materiál: plast
barva: transparentní box, šedé klipy
Plastový multifunkční box GEMA o objemu 30 l s šedými madly, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.
objem: 30 l
rozměry: 49 x 32 x 28 cm
materiál: plast
barva: transparentní box, šedé klipy
Plastový multifunkční box GEMA o objemu 30 l s šedými madly, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dóza Gema |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8590419115157 |
| Výška přepravní: | 28cm |
| Šířka přepravní: | 49cm |
| Hloubka přepravní: | 32cm |
| Objem přepravní: | 43,904dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,197kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
