Domácí vodárna HW 3000 Inox Classic

Kód: 112846
3 990 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu


Domácí vodárna HW 3000 INOX Classic

S naší domácí vodárnou můžete díky inteligentní elektronice, spolehlivé technice čerpadla a tlakové nádobě o objemu 17 l bez námahy zásobovat váš dům nebo zavlažovací zařízení užitkovou vodou. Domácí vodárna HW 3000 INOX Classic je náš cenově nejvýhodnější model s hlavou čerpadla z nerezové oceli a plně automatickým režimem.

Technické detaily: AL-KO HW 3000 INOX Classic

Díky výtlačné výšce až 35 m a maximální sací výšce 8 m při tlaku 3,5 Baru je vodárna vhodná pro nejrůznější využití. Ať už čerpáte vodu z nadzemního zásobníku, nádrže či studny, vodárna AL-KO HW 3000 INOX Classic s dopravním množstvím až 3100 l je vždy okamžitě připraveno k použití. S motorem o výkonu 650 W a plně automatickým provozem se jedná o velmi praktického pomocníka všude tam, kde je třeba spolehlivě zásobovat domácnost či zahradu užitkovou vodou. S hladinou hluku pouze 76 Db je provoz vodárny navíc velmi tichý. Efektivní sací systém vodárny HW 3000 INOX Classic se postará o rychlé a bezproblémové uvedení čerpadla do provozu. Vstup a výstup z čerpadla má standardní rozměr 1“, pro připojení tedy snadno můžete použít stávající hadice či jiné příslušenství.
Upozornění: vodárna není určena pro čerpání pitné vody, ale pouze užitkové vody o max. teplotě 35 °C. Dále není určeno pro čerpání slané nebo znečištěné vody, nebo vody obsahující agresivní chemické látky.


Domácí vodárna HW 3000 INOX Classic: Kde koupit & Alternativy

Domácí vodárnu HW 3000 INOX Classic můžete koupit v našem Webshopu nebo u našich prodejců. Jedná se efektivní pomoc při automatizovaném zavlažování ze studní, zásobníků, nádrží atd. Pokud hledáte alternativy k této vodárně, v naší nabídce domácích vodáren si zcela jistě vyberete.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí vodárny
Záruka: 24
Maximální průtok l/h: 3100
Výkon motoru ve wattech: 650
Filtr: ne
Dopravní výška 35 m max. l/h: 3100
Tlakoměr: manometr
Průměr tlakového potrubí: G 1" (33,3 mm)
Pohon čerpadla: 1 poloha
Tlakový spínač: mechanicky
Maximální dopravní výška v m: 35
Tlakový spínač v barech: 1
Garantovaná hlučnost [db (A)]: 76
Produktová řada: Easy
Ochrana proti chodu nasucho: ne
Objem expanzní nádoby v l: 17
Průměr sacího potrubí: G 1" (33,3 mm)
Značka: AL-KO
Maximální sací výška v m: 8
Klíč na filtr: ne
Akustický výkon LwA[dB(A)]: 74
Tlakový vypínač v barech: 2.8
Maximální tlak v barech: 2.8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: