Lem trávníku EKOGRID 4,5cmx1m PH ČER (16ks)
balení: 16 ks
Lem trávníku EKOGRID 4,5 cm x 1 m, PH ČER (16 ks).
- speciální design umožňuje použití běžných kotvicích prvků
- jednoduché přizpůsobení ohraničenému povrchu dlaždic
- obrubník lze snadno uříznout na požadovanou délku
výška: 4,5 cm
celková délka: 103 cm
užitečná délka: 100 cm
materiál: plast
barva: černá
balení: 16 ks
- speciální design umožňuje použití běžných kotvicích prvků
- jednoduché přizpůsobení ohraničenému povrchu dlaždic
- obrubník lze snadno uříznout na požadovanou délku
výška: 4,5 cm
celková délka: 103 cm
užitečná délka: 100 cm
materiál: plast
barva: černá
balení: 16 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dlaždice, příslušenství |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.76 kg |
| EAN: | 5901238254058 |
| Šířka přepravní: | 101cm |
| Výška přepravní: | 16cm |
| Hloubka přepravní: | 20cm |
| Objem přepravní: | 32,32dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 5,12kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
