Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské zahradní pomůcky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8594175256406 |
| Šířka přepravní: | 25cm |
| Výška přepravní: | 15cm |
| Hloubka přepravní: | 25cm |
| Objem přepravní: | 9,375dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,046kg |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
