Květina umělá FUCHSIE v betonovém květináči v.21,5cm
Výhodou umělých květin je, že se o ně nemusíte starat.
Květina umělá FUCHSIE, v betonovém květináči, v. 21,5 cm.
rozměry: 21,5 x 14 cm
Fuchsie v betonovém květináči je umělá květina, která slouží jako náhrada živých rostlin a skvěle se hodí pro dekorování bytových prostor.
Výhodou umělých květin je, že se o ně nemusíte starat.
rozměry: 21,5 x 14 cm
Fuchsie v betonovém květináči je umělá květina, která slouží jako náhrada živých rostlin a skvěle se hodí pro dekorování bytových prostor.
Výhodou umělých květin je, že se o ně nemusíte starat.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace umělé květiny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 8591022452202 |
| Výška přepravní: | 21cm |
| Šířka přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 14cm |
| Objem přepravní: | 4,116dm3 |
| Hmotnost přepravní: | kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
