Zvonění andělské 13x8cm STŘ 6 dekorů
Vánoční kolotoč je příjemnou dekorací v období zimy. Vložte do něj zapálenou čajovou svíčku a ozdoby na kolotoči se roztočí.
Zvonění andělské 13 x 8 cm STŘ 6 dekorů.
rozměry: 13 x 8 cm
barva: stříbrná
Vánoční kolotoč je příjemnou dekorací v období zimy. Vložte do něj zapálenou čajovou svíčku a ozdoby na kolotoči se roztočí.
rozměry: 13 x 8 cm
barva: stříbrná
Vánoční kolotoč je příjemnou dekorací v období zimy. Vložte do něj zapálenou čajovou svíčku a ozdoby na kolotoči se roztočí.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8719202658163 |
| Šířka přepravní: | 6cm |
| Výška přepravní: | 14cm |
| Hloubka přepravní: | 9cm |
| Objem přepravní: | 0,756dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,064kg |
| Pozor křehké: | |
| Výška: | 13cm |
| Hustota: | |
| Svítící: | |
| Typ: | |
| Listingový popis: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
