Dekorace DÍVKA/CHLAPEC STOJÍCÍ 49cm BÍ/STŘ mix
Veselá postava zachumlané postavičky jistě vykouzlí úsměv u dětí i dospělých a vytvoří u Vás doma tu pravou kouzelnou atmosféru.
Dekorace DÍVKA / CHLAPEC STOJÍCÍ 49 cm, BÍ/STŘ mix.
výška: 49 cm
materiál: plyš, obličej polyston
mix barev: bílá, stříbrná
Veselá postava zachumlané postavičky jistě vykouzlí úsměv u dětí i dospělých a vytvoří u Vás doma tu pravou kouzelnou atmosféru.
výška: 49 cm
materiál: plyš, obličej polyston
mix barev: bílá, stříbrná
Veselá postava zachumlané postavičky jistě vykouzlí úsměv u dětí i dospělých a vytvoří u Vás doma tu pravou kouzelnou atmosféru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 8720573379304 |
| Šířka přepravní: | 13cm |
| Výška přepravní: | 49cm |
| Hloubka přepravní: | 19cm |
| Objem přepravní: | 12,103dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,655kg |
| Typ dekorace: | postava |
| Barva: | |
| Materiál: | |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Elektroodpad: | |
| Určení: | |
| Typ instalace: | |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
