E-book 700 Era Color Stromy Sea POCKETBO
Čtečka knih,E-book 700 Era Color Stormy Sea,,Specifikace zařízení,,Úhlopříčka: 7'' (17,8 cm),Typ E Ink: Kaleido 3,Rozlišení (ve stupních šedi): 1264 × 1680,Rozlišení (RGB): 632 × 840,PPI (škála šedé): 300,PPI (RGB): 150,Barevná hloubka (stupnice šedé): 16,Barevná hloubka (RGB): 4096,Dotykový displej: Kapacitní (multisenzorový),Přední osvětlení: SMARTlight,Procesor: Quad Core (1,8 GHz),OPERAČNÍ PAMĚŤ: 1 GB,Interní úložiště (nominální): 32 GB,Baterie: 2500 mAh (Li-Ion Polymer),G-senzor: Ano,Cover senzor: Ano,Wi-Fi: Ano (dvoupásmová - 2,4/5GHz),Bluetooth: Ano (5.4),Zásuvka USB: USB typu C,Podpora
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čtečky knih |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.22 kg |
| EAN: | 7640152097294 |
| Úhlopříčka displeje: | 7 " |
| Podporované formáty: | TIFF |
| Podsvícený displej: | Ne |
| Rozlišení: | 1680 × 1264 |
| Kapacita paměti: | 32 GB |
| Typ displeje: | E-paper |
| Smart: | Ano |
| Maximální příkon: | 9 W |
| Minimální příkon: | 3 |
| Dotykový displej: | KAPACITNÍ |
| Funkce čtečky: | WEBOVÝ PROHLÍŽEČ |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Konektory: | USB-C |
| Obsah balení: | USB kabel |
| Jazyk uživatelského prostředí: | ČEŠTINA |
| WIFI: | Ano |
| Třída krytí: | IPX8 |
| Výška: | 15,5 cm |
| Šířka: | 13,43 cm |
| Hloubka: | 0,78 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 235 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
