Čistič PUR pěny 500 ml RL.
Pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnou.
Čistění ventilů a aplikačních častí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu.
Dóza je vybavena rozprašovačem, ale lze ji i našroubovat na aplikační pistoli.
Upozornění: Neodstraňuje vytvrzenou PUR pěnu!
Rychle rozpouští.
Nezanechává lepivý film.
Multifunkční – s aplikátorem odstraňování zbytků PUR pěny ze znečištěných materiálů.
objem: 500 ml
Pro snadné čistění pracovních pomůcek potřísněných nevytvrzenou polyuretanovou pěnou.
Čistění ventilů a aplikačních častí NBS pistolí na polyuretanovou pěnu.
Dóza je vybavena rozprašovačem, ale lze ji i našroubovat na aplikační pistoli.
Upozornění: Neodstraňuje vytvrzenou PUR pěnu!
Rychle rozpouští.
Nezanechává lepivý film.
Multifunkční – s aplikátorem odstraňování zbytků PUR pěny ze znečištěných materiálů.
objem: 500 ml
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čistič ostatní, impregnace |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8711595028806 |
| Šířka přepravní: | 6,5cm |
| Výška přepravní: | 23cm |
| Hloubka přepravní: | 6,5cm |
| Objem přepravní: | 0,97175dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,7kg |
| Objem: | 500ml |
| Typ látky: | montážní pěna |
| Způsob aplikace: | |
| Listingový popis: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
