Watch Classic 2 Silver MYPHONE
Chytré hodinky,MyPhone Watch Classic 2 Silver Grey,,Displej,Velikost displeje: 1,85,Dotykový displej: Ano,,Připojení,Bezdrátová připojení: Bluetooth,,Výkon,Senzory: Kontinuální měření srdeční frekvence, Krokoměr, Měření srdeční frekvence,,Napájení,Kapacita baterie: 260mAh,Maximální životnost baterie: 168h,,Vzhled:,Barva: Stříbrná,Barva řemínku: Bílá,Tvar hodinek: Čtverec,Základní barva: Stříbrná,,Konstrukce,Materiál popruhu: Silikon,Stavba: Dotek,,Další informace,Operační systém: Ostatní,Podporovaný operační systém: Android, iOS,Normální výdrž (den): 7 dní,Funkce: Fitness, Ovládání hudby, Budí
Chytré hodinky
MyPhone Watch Classic 2 Silver Grey
Displej
Velikost displeje: 1,85
Dotykový displej: Ano
Připojení
Bezdrátová připojení: Bluetooth
Výkon
Senzory: Kontinuální měření srdeční frekvence, Krokoměr, Měření srdeční frekvence
Napájení
Kapacita baterie: 260mAh
Maximální životnost baterie: 168h
Vzhled:
Barva: Stříbrná
Barva řemínku: Bílá
Tvar hodinek: Čtverec
Základní barva: Stříbrná
Konstrukce
Materiál popruhu: Silikon
Stavba: Dotek
Další informace
Operační systém: Ostatní
Podporovaný operační systém: Android, iOS
Normální výdrž (den): 7 dní
Funkce: Fitness, Ovládání hudby, Budík, Oznámení
Fukce aplikace: Dlouhodobé stisky, Automatická synchronizace
MyPhone Watch Classic 2 Silver Grey
Displej
Velikost displeje: 1,85
Dotykový displej: Ano
Připojení
Bezdrátová připojení: Bluetooth
Výkon
Senzory: Kontinuální měření srdeční frekvence, Krokoměr, Měření srdeční frekvence
Napájení
Kapacita baterie: 260mAh
Maximální životnost baterie: 168h
Vzhled:
Barva: Stříbrná
Barva řemínku: Bílá
Tvar hodinek: Čtverec
Základní barva: Stříbrná
Konstrukce
Materiál popruhu: Silikon
Stavba: Dotek
Další informace
Operační systém: Ostatní
Podporovaný operační systém: Android, iOS
Normální výdrž (den): 7 dní
Funkce: Fitness, Ovládání hudby, Budík, Oznámení
Fukce aplikace: Dlouhodobé stisky, Automatická synchronizace
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 5902983630227 |
| Digitální obsah: | Ano |
| Display: | 1,9 " |
| Určení: | Unisex |
| Notifikace: | Ano |
| Senzory a hardware: | Akcelerometr |
| Tvar Hodinek: | Hranatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Typ displeje: | TFT |
| Materiál pouzdra: | Plast |
| Smart: | Ano |
| Komunikace: | BLUETOOTH |
| GPS: | Ne |
| Měřič tepu: | Ano |
| Telefonování: | Přes spárovaný telefon |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 7 |
| Barva řemínku: | ŠEDÁ |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Třída krytí: | IP65 |
| Výška: | 4,98 cm |
| Šířka: | 3,68 cm |
| Hloubka: | 1,24 cm |
| Barva: | STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 37 g |
| Part Number: | SMAWAMYCLAS2SI |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
