S753USBBVL (MODRÁ) STRAND
Smart hodinky,Strand S753USBBVL Blue,,Úhlopříčka 1,83",Typ displeje TFT,Tvar hranatý,,Telefonování přes spárovaný telefon,Notifikace,Krokoměr,Měřič tepu,,Materiál řemínku silikon,Materiál pouzdra plast,Třída krytí IP67,,Rozměry (VxŠxH) 4,5cm x 3,8 cm x 1,05 cm,Hmotnost 40g,Barva modrá
Smart hodinky
Strand S753USBBVL Blue
Úhlopříčka 1,83"
Typ displeje TFT
Tvar hranatý
Telefonování přes spárovaný telefon
Notifikace
Krokoměr
Měřič tepu
Materiál řemínku silikon
Materiál pouzdra plast
Třída krytí IP67
Rozměry (VxŠxH) 4,5 cm x 3,8 cm x 1,05 cm
Hmotnost 40g
Barva modrá
Strand S753USBBVL Blue
Úhlopříčka 1,83"
Typ displeje TFT
Tvar hranatý
Telefonování přes spárovaný telefon
Notifikace
Krokoměr
Měřič tepu
Materiál řemínku silikon
Materiál pouzdra plast
Třída krytí IP67
Rozměry (VxŠxH) 4,5 cm x 3,8 cm x 1,05 cm
Hmotnost 40g
Barva modrá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 4894041406404 |
| Display: | 1,83 " |
| Možnost telefonovat: | Ano |
| Určení: | Unisex |
| Notifikace: | Ano |
| Tvar Hodinek: | Hranatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Typ displeje: | TFT |
| Materiál pouzdra: | Plast |
| Komunikace: | BLUETOOTH |
| Vodotěsnost: | Water resistant |
| Měřič tepu: | Ano |
| Telefonování: | Přes spárovaný telefon |
| Barva řemínku: | MODRÁ |
| Materiál řemínku: | Silikon |
| Třída krytí: | IP67 |
| Výška: | 4,5 cm |
| Šířka: | 3,8 cm |
| Hloubka: | 1,05 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 40 g |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
