REDMI Watch 6 Glacier Blue XIAOMI
Smart hodinky,Xiaomi REDMI Watch 6 Glacier Blue,,Velikost displeje: 2,07",Typ displeje: AMOLED,Tvar hodinek: Hranatý,Materiál řemínku: Plast,,Kompatibilní s OS: Android,,Notifikace: Hovor, SMS, Socialní sítě,Chytré funkce: Always On Display,Sportovní funkce: Tepová frekvence,,Senzory a hardware: Gyroskop,Komunikace: Bluetooth,,Výdrž baterie: 12 dní,,Výška: 4,645 cm,Šířka: 4,003 cm,Hloubka: 0,994 cm,Barva: Modrá,Barva řemínku: Modrá,,Obsah balení: Kabel,
Smart hodinky
Xiaomi REDMI Watch 6 Glacier Blue
Velikost displeje: 2,07"
Typ displeje: AMOLED
Tvar hodinek: Hranatý
Materiál řemínku: Plast
Kompatibilní s OS: Android
Notifikace: Hovor, SMS, Socialní sítě
Chytré funkce: Always On Display
Sportovní funkce: Tepová frekvence
Senzory a hardware: Gyroskop
Komunikace: Bluetooth
Výdrž baterie: 12 dní
Výška: 4,645 cm
Šířka: 4,003 cm
Hloubka: 0,994 cm
Barva: Modrá
Barva řemínku: Modrá
Obsah balení: Kabel
Xiaomi REDMI Watch 6 Glacier Blue
Velikost displeje: 2,07"
Typ displeje: AMOLED
Tvar hodinek: Hranatý
Materiál řemínku: Plast
Kompatibilní s OS: Android
Notifikace: Hovor, SMS, Socialní sítě
Chytré funkce: Always On Display
Sportovní funkce: Tepová frekvence
Senzory a hardware: Gyroskop
Komunikace: Bluetooth
Výdrž baterie: 12 dní
Výška: 4,645 cm
Šířka: 4,003 cm
Hloubka: 0,994 cm
Barva: Modrá
Barva řemínku: Modrá
Obsah balení: Kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 6932554452667 |
| Display: | 2,1 " |
| Možnost telefonovat: | Ano |
| Notifikace: | Ano |
| Interní paměť: | 1 GB |
| Tvar Hodinek: | Hranatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Funkce AI: | NE |
| Typ displeje: | AMOLED |
| Operační systém: | HyperOS |
| Velikost řemínku: | Univerzální |
| GPS: | Ano |
| Nabíječka v balení: | Ano |
| Měřič tepu: | Ano |
| Telefonování: | Přes spárovaný telefon |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 12 |
| Barva řemínku: | MODRÁ |
| Výška: | 4,64 cm |
| Šířka: | 4 cm |
| Hloubka: | 0,99 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 31 g |
| Part Number: | 68713 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
