Platební řemínek - bílá kůže 22mm CARNEO
Platební řemínek,Carneo Platební řemínek - bílá kůže 22mm,,Velikost řemínku : M/L,Materiál řemínku: Kůže,NFC platby: Carneo PAY,Vodotěsnost,,Barva: Bílá,
Platební řemínek
Carneo Platební řemínek - bílá kůže 22mm
Velikost řemínku : M/L
Materiál řemínku: Kůže
NFC platby: Carneo PAY
Vodotěsnost
Barva: Bílá
Carneo Platební řemínek - bílá kůže 22mm
Velikost řemínku : M/L
Materiál řemínku: Kůže
NFC platby: Carneo PAY
Vodotěsnost
Barva: Bílá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8588010359322 |
| Velikost řemínku: | M/L |
| Barva řemínku: | BÍLÁ |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 2,2 cm |
| Hloubka: | 0,1 cm |
| Barva: | BÍLÁ |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
