Movetime Family Watch 48 Blue TCL
Dětské hodinky,TCL Movetime Family Watch 48 Blue,,Velikost displeje: 1,68",Rozlišení: 360 × 390 px,Typ displeje: TFT,Tvar hodinek: Hranatý,Materiál řemínku: Silikon,,Kompatibilní s OS: Android s GMS, iOS,,Notifikace: Nemá,Chytré funkce: Režim spánku/nerušit,Sportovní funkce: Krokoměr,,Senzory a hardware: Akcelerometr, Galileo, Mikrofon, Reproduktor,Komunikace: 4G, A-GPS, Bluetooth, Galileo, GPS, LTE, Wi-Fi,,Výdrž baterie: 2,5 dní,Třída krytí: IP68,,Výška: 5 cm,Šířka: 4,3 cm,Hloubka: 1,515 cm,Barva: Modrá,Barva řemínku: Modrá,,Obsah balení: Kabel,
Dětské hodinky
TCL Movetime Family Watch 48 Blue
Velikost displeje: 1,68"
Rozlišení: 360 × 390 px
Typ displeje: TFT
Tvar hodinek: Hranatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android s GMS, iOS
Notifikace: Nemá
Chytré funkce: Režim spánku/nerušit
Sportovní funkce: Krokoměr
Senzory a hardware: Akcelerometr, Galileo, Mikrofon, Reproduktor
Komunikace: 4G, A-GPS, Bluetooth, Galileo, GPS, LTE, Wi-Fi
Výdrž baterie: 2,5 dní
Třída krytí: IP68
Výška: 5 cm
Šířka: 4,3 cm
Hloubka: 1,515 cm
Barva: Modrá
Barva řemínku: Modrá
Obsah balení: Kabel
TCL Movetime Family Watch 48 Blue
Velikost displeje: 1,68"
Rozlišení: 360 × 390 px
Typ displeje: TFT
Tvar hodinek: Hranatý
Materiál řemínku: Silikon
Kompatibilní s OS: Android s GMS, iOS
Notifikace: Nemá
Chytré funkce: Režim spánku/nerušit
Sportovní funkce: Krokoměr
Senzory a hardware: Akcelerometr, Galileo, Mikrofon, Reproduktor
Komunikace: 4G, A-GPS, Bluetooth, Galileo, GPS, LTE, Wi-Fi
Výdrž baterie: 2,5 dní
Třída krytí: IP68
Výška: 5 cm
Šířka: 4,3 cm
Hloubka: 1,515 cm
Barva: Modrá
Barva řemínku: Modrá
Obsah balení: Kabel
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chytré náramky a hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 4894461929361 |
| Display: | 1,7 " |
| Možnost telefonovat: | Ano |
| Operační paměť: | 1 GB |
| Interní paměť: | 4 GB |
| Tvar Hodinek: | Hranatý |
| Krokoměr: | Ano |
| Funkce AI: | ANO |
| Typ displeje: | TFT |
| Operační systém: | VLASTNÍ OS |
| Materiál skla: | 2,5D Glass |
| Velikost řemínku: | Univerzální |
| GPS: | Ano |
| Telefonování: | S vloženou SIM kartou |
| Výdrž baterie (počet dnů): | 2,5 |
| Barva řemínku: | MODRÁ |
| Třída krytí: | IP68 |
| Výška: | 5 cm |
| Šířka: | 4,3 cm |
| Hloubka: | 1,51 cm |
| Barva: | MODRÁ |
| Hmotnost výrobku: | 60 g |
| Part Number: | MT48X-3GLCA11 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
