RS3P558NEFC CHLADNIČKA SBS HISENSE
Informační list výrobku
Americká lednice,Hisence RS3P558NEFC,,NoFrost Plus Beznámrazová technologie,LED osvětlení v mrazničce,Funkce SuperCool pro rychlé chlazení,Typ cirkulace vzduchu Multiflow 360°: Multi 3D,Dávkovač vody,Invertorový kompresor,Display LED,Police na láhve ve dveřích chladničky,Vnitřní osvětlení LED ze stropu,Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku,Indikátor otevřených dveří: Zvukový alarm otevřených dveří,Chladící kapalina R600A,Zásuvka na zeleninu,SpaceBox velká mrazící zásuvka (38 l),,Typ ovládání Elektronický,Barva černá,Materiál pláště ocel,Příkon (W) 300 W,Napětí (V) 220-240 V,Kmi
Americká lednice
Hisence RS3P558NEFC
NoFrost Plus Beznámrazová technologie
LED osvětlení v mrazničce
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
Typ cirkulace vzduchu Multiflow 360°: Multi 3D
Dávkovač vody
Invertorový kompresor
Display LED
Police na láhve ve dveřích chladničky
Vnitřní osvětlení LED ze stropu
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Indikátor otevřených dveří: Zvukový alarm otevřených dveří
Chladící kapalina R600A
Zásuvka na zeleninu
SpaceBox velká mrazící zásuvka (38 l)
Typ ovládání Elektronický
Barva černá
Materiál pláště ocel
Příkon (W) 300 W
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Počet kompresorů 1
Délka přívodního kabelu (cm) 200 cm
Celkový brutto objem spotřebiče (l) 544 l
Počet nezávislých chladících systémů 1
Výška výrobku (mm) 1786
Šířka výrobku (mm) 911
Hloubka výrobku (mm) 615
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
Netto váha (kg) 89,0 kg
Brutto váha (kg) 98,0 kg
Netto objem chladničky (l) 347,0 l
Netto objem mrazničky (l) 197,0 l
Skleněné police
Hisence RS3P558NEFC
NoFrost Plus Beznámrazová technologie
LED osvětlení v mrazničce
Funkce SuperCool pro rychlé chlazení
Typ cirkulace vzduchu Multiflow 360°: Multi 3D
Dávkovač vody
Invertorový kompresor
Display LED
Police na láhve ve dveřích chladničky
Vnitřní osvětlení LED ze stropu
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a mrazničku
Indikátor otevřených dveří: Zvukový alarm otevřených dveří
Chladící kapalina R600A
Zásuvka na zeleninu
SpaceBox velká mrazící zásuvka (38 l)
Typ ovládání Elektronický
Barva černá
Materiál pláště ocel
Příkon (W) 300 W
Napětí (V) 220-240 V
Kmitočet (Hz) 50 Hz
Počet kompresorů 1
Délka přívodního kabelu (cm) 200 cm
Celkový brutto objem spotřebiče (l) 544 l
Počet nezávislých chladících systémů 1
Výška výrobku (mm) 1786
Šířka výrobku (mm) 911
Hloubka výrobku (mm) 615
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
Netto váha (kg) 89,0 kg
Brutto váha (kg) 98,0 kg
Netto objem chladničky (l) 347,0 l
Netto objem mrazničky (l) 197,0 l
Skleněné police
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 105 kg |
| EAN: | 6921727098795 |
| Energetická třída: | C |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | SIDE BY SIDE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 544 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 347 l |
| Objem mrazáku: | 197 l |
| Roční spotřeba energie: | 204 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2471292 |
| Počet polic lednice: | 4 |
| Počet přihrádek mrazničky: | 4 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 12 kg/den |
| Ukazatel teploty: | LED DISPLEJ |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 910 mm |
| Šířka s obalem: | 975 mm |
| Hloubka s obalem: | 679 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 37 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Výška: | 178,6 cm |
| Šířka: | 91,1 cm |
| Hloubka: | 61,5 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 89 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
