NRS917E61BX CHLADNIČKA SBS GORENJE
Americká lednice,Gorenje NRS917E61X,,Třída energetické účinnosti E,Celkový objem 528 l,Objem lednice 347 l,Objem mrazáku 181 l,Mrazící výkon (v kg/24 h) 10,0 Kg/24h,Klimatická třída N, T, ST, SN,Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 40 dB re 1 pW,Roční spotřeba 312 kWh,,Beznámrazová technologie NoFrost Plus,Multiflow chlazení,LED osvětlení,Funkce FastFreeze pro rychlé mrazení,Dávkovač ledu i vody,Digitální ukazatel teploty pro chladničku a,mrazničku,Zvukový alarm otevřených dveří,SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l),,Výška výrobku 1786
Americká lednice
Gorenje NRS917E61X
Třída energetické účinnosti E
Celkový objem 528 l
Objem lednice 347 l
Objem mrazáku 181 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 10,0 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 40 dB re 1 pW
Roční spotřeba 312 kWh
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
Multiflow chlazení
LED osvětlení
Funkce FastFreeze pro rychlé mrazení
Dávkovač ledu i vody
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a
mrazničku
Zvukový alarm otevřených dveří
SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l)
Výška výrobku 1786 mm
Šířka výrobku 911 mm
Hloubka výrobku 615 mm
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
Netto váha 93,0 kg
Gorenje NRS917E61X
Třída energetické účinnosti E
Celkový objem 528 l
Objem lednice 347 l
Objem mrazáku 181 l
Mrazící výkon (v kg/24 h) 10,0 Kg/24h
Klimatická třída N, T, ST, SN
Emise hluku šířeného vzduchem vyjádřené v dB(A) re 1 pW, zaokrouhlené na nejbližší celé číslo 40 dB re 1 pW
Roční spotřeba 312 kWh
Beznámrazová technologie NoFrost Plus
Multiflow chlazení
LED osvětlení
Funkce FastFreeze pro rychlé mrazení
Dávkovač ledu i vody
Digitální ukazatel teploty pro chladničku a
mrazničku
Zvukový alarm otevřených dveří
SpaceBox – velká mrazící zásuvka (38 l)
Výška výrobku 1786 mm
Šířka výrobku 911 mm
Hloubka výrobku 615 mm
Výška zabaleného spotřebiče 1910 mm
Šířka zabaleného spotřebiče 975 mm
Hloubka zabaleného spotřebiče 679 mm
Netto váha 93,0 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladničky amerického typu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 103 kg |
| EAN: | 3838783104748 |
| Energetická třída: | E |
| Možnost umístění: | VOLNĚ STOJÍCÍ |
| Umístění mrazící části: | SIDE BY SIDE |
| Počet dveří: | 2 |
| Celkový objem: | 528 l |
| Emisní třída hluku: | C |
| Displej: | LED |
| Objem chladničky: | 347 l |
| Objem mrazáku: | 181 l |
| Speciální funkce: | NOFROST PLUS,MULTIFLOW |
| Prázdninový režim: | Ano |
| Roční spotřeba energie: | 312 kWh |
| Certifikační instituce: | EC |
| Název certifikace: | EPREL |
| Kód certifikace: | 2514353 |
| Počet polic lednice: | 4 |
| Antibakteriální úprava: | Ano |
| Počet přihrádek mrazničky: | 3 |
| No frost: | Ano |
| Mrazící výkon: | 10 kg/den |
| Akumulační doba: | 5 h |
| Ukazatel teploty: | NE |
| Výrobník ledu: | Ano |
| Super chlazení: | Ano |
| Výška s obalem: | 1 910 mm |
| Šířka s obalem: | 975 mm |
| Hloubka s obalem: | 679 mm |
| Super mrazení: | Ano |
| Zaměnitelné otevírání: | NE |
| Hlučnost: | 40 dB |
| Klimatická třída: | SN_N_ST_T |
| Šířka: | 911 cm |
| Hloubka: | 624 cm |
| Hmotnost výrobku: | 93 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
