Domácí vodní aut. 6000/6E LCD in GARDENA
Čerpadlo,Gardena Domácí vodní aut. 6000/6E LCD,,Jmenovitý výkon 1 300 W,Maximální výtlačná kapacita 6 000 l/h,Maximální tlak 5,5 bar,Maximální výtlačná výška 8 m
Čerpadlo
Gardena Domácí vodní aut. 6000/6E LCD
Jmenovitý výkon 1 300 W
Maximální výtlačná kapacita 6 000 l/h
Maximální tlak 5,5 bar
Maximální výtlačná výška 8 m
Gardena Domácí vodní aut. 6000/6E LCD
Jmenovitý výkon 1 300 W
Maximální výtlačná kapacita 6 000 l/h
Maximální tlak 5,5 bar
Maximální výtlačná výška 8 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 16.8 kg |
| EAN: | 4078500004558 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Max. dopravované množství: | 6 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 55 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 2 m |
| Výška: | 50 cm |
| Šířka: | 26 cm |
| Hloubka: | 34 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
