Čerp. odvod. znečišt. 9000 sada GARDENA
Čerpadlo,Gardena Odvodňovací sada 9000,,Jmenovitý výkon 9 000 W,Maximální výtlačná kapacita 9 000 l/h,Maximální tlak 0,6 bar,Maximální výtlačná výška 6 m
Čerpadlo
Gardena Odvodňovací sada 9000
Jmenovitý výkon 9 000 W
Maximální výtlačná kapacita 9 000 l/h
Maximální tlak 0,6 bar
Maximální výtlačná výška 6 m
Gardena Odvodňovací sada 9000
Jmenovitý výkon 9 000 W
Maximální výtlačná kapacita 9 000 l/h
Maximální tlak 0,6 bar
Maximální výtlačná výška 6 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 8.9 kg |
| EAN: | 4078500062077 |
| Způsob použití: | KALOVÉ |
| Pohon: | SÍŤ 230V |
| Plovákový spínač: | AUTOMATICKÝ |
| Max. dopravované množství: | 9 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 6 m |
| Maximální hloubka čerpání: | 7 m |
| Max. vel. pevných příměsí: | 25 mm |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 10 m |
| Výška: | 32,5 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
