Aku zahradní čerp. 3000 18V bez GARDENA
Akumulátorové zahradní čerpadlo,Gardena 3000 18V P4A solo,,Jmenovitý výkon 180 W,Maximální výtlačná kapacita 3000 l/h,Maximální tlak 3 bar,Maximální samonasávací výška 8 m,Maximální výtlačná výška 30 m,Maximální teplota čerpaného média 35 °C,Hmotnost, kg 3.42 kg,Délka kabelu 1.6 m,Elektrická ochranná třída IP X4,Rozměry výrobku, délka 39.8 cm,Rozměry výrobku, šířka 19.9 cm,Rozměry výrobku, výška 23.7 cm,
Akumulátorové zahradní čerpadlo
Gardena 3000 18V P4A solo
Jmenovitý výkon 180 W
Maximální výtlačná kapacita 3000 l/h
Maximální tlak 3 bar
Maximální samonasávací výška 8 m
Maximální výtlačná výška 30 m
Maximální teplota čerpaného média 35 °C
Hmotnost, kg 3.42 kg
Délka kabelu 1.6 m
Elektrická ochranná třída IP X4
Rozměry výrobku, délka 39.8 cm
Rozměry výrobku, šířka 19.9 cm
Rozměry výrobku, výška 23.7 cm
Gardena 3000 18V P4A solo
Jmenovitý výkon 180 W
Maximální výtlačná kapacita 3000 l/h
Maximální tlak 3 bar
Maximální samonasávací výška 8 m
Maximální výtlačná výška 30 m
Maximální teplota čerpaného média 35 °C
Hmotnost, kg 3.42 kg
Délka kabelu 1.6 m
Elektrická ochranná třída IP X4
Rozměry výrobku, délka 39.8 cm
Rozměry výrobku, šířka 19.9 cm
Rozměry výrobku, výška 23.7 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čerpadla |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5.26 kg |
| EAN: | 4066407028104 |
| Způsob použití: | NA ČISTOU VODU |
| Max. dopravované množství: | 3 000 l/hod |
| Max. výtlak: | 30 m |
| Max. teplota média: | 35 °C |
| Délka přívodního kabelu: | 2 m |
| Výška: | 39,8 cm |
| Šířka: | 19,9 cm |
| Hloubka: | 23,7 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
