Box úložný 37l, 59x38x24cm, víko, klip, kolečka, PH
Box úložný 37L 59x38x24CM, VÍKO, KLIP, KOLEČKA
Box úložný 37L 59x38x24CM, VÍKO, KLIP, KOLEČKA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Box úložný na kolečkách |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| EAN: | 4052396109757 |
| Výška přepravní: | 0cm |
| Šířka přepravní: | 0cm |
| Hloubka přepravní: | 0cm |
| Barva: | |
| Objem přepravní: | 0dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,5kg |
| Výška: | 0cm |
| Materiál: | |
| Šířka: | 0cm |
| Typ odpadkového koše: | |
| Objem: | 0l |
| Vyjímatelná nádoba: | |
| Hloubka: | 0cm |
| Víko: | |
| Držadlo/rukojeť: | |
| Systém třídění: | |
| Počet komor: | |
| Koupelna: | |
| Kuchyně: | |
| Koše s popelníkem: | |
| Listingový popis: | |
| Určení: | |
| Pozor křehké: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
