SMC 4120B MIKROSYSTEM S BT SENCOR
Mikrosystém,,SMC 4120B je microsystém s reproduktory o maximálním výkonu 12W s čistým a excelentním zvukem. Svoji oblíbenou hudbu si můžete pouštět pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth s dosahem až 20 metrů, z USB klíčenky, harddisku nebo z jiného zařízení pomocí 3,5mm konektoru Jack. Ve výbavě nechybí ani FM rádio. Funkcí ekvalizéru si můžete nastavit basy a výšky pro lepší zvuk právě přehrávaného žánru. V balení naleznete i dálkový ovládač pro snazší ovládání.,,Maximální výkon 12 W,Mocný, působivý zvuk,Prémiový hliníkový design,Přehrávání CD/MP3/CD-R/CD-RW,,Zvuk:,Výstupní výkon: 2× 6 W (im
Mikrosystém
SMC 4120B je microsystém s reproduktory o maximálním výkonu 12W s čistým a excelentním zvukem. Svoji oblíbenou hudbu si můžete pouštět pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth s dosahem až 20 metrů, z USB klíčenky, harddisku nebo z jiného zařízení pomocí 3,5mm konektoru Jack. Ve výbavě nechybí ani FM rádio. Funkcí ekvalizéru si můžete nastavit basy a výšky pro lepší zvuk právě přehrávaného žánru. V balení naleznete i dálkový ovládač pro snazší ovládání.
Maximální výkon 12 W
Mocný, působivý zvuk
Prémiový hliníkový design
Přehrávání CD/MP3/CD-R/CD-RW
Zvuk:
Výstupní výkon: 2× 6 W (impedance: 6 Ω)
2 reproduktory
Frekvenční odezva: 84 Hz – 18 kHz
Celkové harmonické zkreslení: L/R ≤ 5 % (1 KHz)
Režimy ekvalizéru: Plochý, vážná hudba, pop, rock, jazz
Displej:
LED displej
Oranžová barva
Rádio:
FM PLL 87,5 MHz – 108 MHz
Paměť uložených stanic: 40 (FM)
Vstupy:
Bezdrátový přenos hudby pomocí Bluetooth
Přehrávání z disků USB
Linkový vstup (3,5mm stereo jack)
Další:
Funkce spánku
Dobíjení z USB
Příslušenství: Bezdrátový ovladač, baterie, návod k obsluze
Zdroj napájení: AC 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba: max. 20 W
Energetická účinnost: < 0,5 W
Rozměry (hlavní jednotky): 180 × 120 × 245 mm
Rozměry (reproduktory): 150 × 240 × 126 mm
Hmotnost: 4 kg (celkem)
SMC 4120B je microsystém s reproduktory o maximálním výkonu 12W s čistým a excelentním zvukem. Svoji oblíbenou hudbu si můžete pouštět pomocí bezdrátového rozhraní Bluetooth s dosahem až 20 metrů, z USB klíčenky, harddisku nebo z jiného zařízení pomocí 3,5mm konektoru Jack. Ve výbavě nechybí ani FM rádio. Funkcí ekvalizéru si můžete nastavit basy a výšky pro lepší zvuk právě přehrávaného žánru. V balení naleznete i dálkový ovládač pro snazší ovládání.
Maximální výkon 12 W
Mocný, působivý zvuk
Prémiový hliníkový design
Přehrávání CD/MP3/CD-R/CD-RW
Zvuk:
Výstupní výkon: 2× 6 W (impedance: 6 Ω)
2 reproduktory
Frekvenční odezva: 84 Hz – 18 kHz
Celkové harmonické zkreslení: L/R ≤ 5 % (1 KHz)
Režimy ekvalizéru: Plochý, vážná hudba, pop, rock, jazz
Displej:
LED displej
Oranžová barva
Rádio:
FM PLL 87,5 MHz – 108 MHz
Paměť uložených stanic: 40 (FM)
Vstupy:
Bezdrátový přenos hudby pomocí Bluetooth
Přehrávání z disků USB
Linkový vstup (3,5mm stereo jack)
Další:
Funkce spánku
Dobíjení z USB
Příslušenství: Bezdrátový ovladač, baterie, návod k obsluze
Zdroj napájení: AC 100–240 V, 50/60 Hz
Spotřeba: max. 20 W
Energetická účinnost: < 0,5 W
Rozměry (hlavní jednotky): 180 × 120 × 245 mm
Rozměry (reproduktory): 150 × 240 × 126 mm
Hmotnost: 4 kg (celkem)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 4.56 kg |
| EAN: | 8590669218882 |
| Přehrávání DVD: | Ne |
| Podpora DivX: | Ne |
| Celkový výkon (RMS): | 12 W |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 40 |
| Podpora MP3: | Ano |
| Kazetová mechanika: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| USB: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Slot na kartu: | NE |
| Audio vstup: | Ano |
| Výstup zvuku: | NE |
| Výška (hlavní jednotky): | 12 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 24,5 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 18 cm |
| Výška (reproduktoru): | 24 cm |
| Šířka (reproduktoru): | 12,6 cm |
| Hloubka (reproduktoru): | 15 cm |
| Barva: | ČERNO-STŘÍBRNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
