SC UX100E-K minisystém PANASONIC
Minisystém,,Výkonný mikrosystém ve stylovém provedení dodá šťávu každému večírku,2 ch, 300W RMS,Přehrává: CD, CD-R/-RW (CD-DA, MP3); USB: slot USB 2.0 Full Speed (MP3); Tuner: FM/ 30 s RDS,Síť: Bluetooth® Wireless Technology, aplikace MAX Juke,Zvuk: Digitální zesilovač, D.Bass (Beat), Hard Press Corrugation (Woofer), Ekvalizér,Reproduktory: dva dvoupásmové reproduktory, Woofer: 13 cm Cone Type , Tweeter: 5 cm Cone Type
Minisystém
Výkonný mikrosystém ve stylovém provedení dodá šťávu každému večírku
2 ch, 300W RMS
Přehrává: CD, CD-R/-RW (CD-DA, MP3); USB: slot USB 2.0 Full Speed (MP3); Tuner: FM/ 30 s RDS
Síť: Bluetooth® Wireless Technology, aplikace MAX Juke
Zvuk: Digitální zesilovač, D.Bass (Beat), Hard Press Corrugation (Woofer), Ekvalizér
Reproduktory: dva dvoupásmové reproduktory, Woofer: 13 cm Cone Type , Tweeter: 5 cm Cone Type
Výkonný mikrosystém ve stylovém provedení dodá šťávu každému večírku
2 ch, 300W RMS
Přehrává: CD, CD-R/-RW (CD-DA, MP3); USB: slot USB 2.0 Full Speed (MP3); Tuner: FM/ 30 s RDS
Síť: Bluetooth® Wireless Technology, aplikace MAX Juke
Zvuk: Digitální zesilovač, D.Bass (Beat), Hard Press Corrugation (Woofer), Ekvalizér
Reproduktory: dva dvoupásmové reproduktory, Woofer: 13 cm Cone Type , Tweeter: 5 cm Cone Type
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 7.16 kg |
| EAN: | 5025232856497 |
| Celkový výkon (RMS): | 300 W |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 30 |
| Podpora MP3: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| USB: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Výška (hlavní jednotky): | 13,2 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 18,1 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 22,7 cm |
| Výška (reproduktoru): | 30,8 cm |
| Šířka (reproduktoru): | 18,1 cm |
| Hloubka (reproduktoru): | 16,5 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 3,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
