SC HC200EG-K MIKROSYSTÉM PANASONIC
Mikrosystém,Výstupní výkon (RMS) 2x10 W,2-kanálový digitální zesilovač (Lincs D-Amp),1-pásmový přední reproduktor, bassreflex,Přehrává CD-R/RW, CD-DA/MP3, USB,FM tuner (30 předvoleb),Bluetooth ver 2.1 + EDR,Funkce bezdrátového přehrávání zvuku,Funkce dálkového ovládání,Připojení Multi-Pairing (max. 8 zařízení),D.Bass, 4 předvolby ekvalizéru,Režim prostorového zvuku,Moje nastavení zvuku,Bluetooth Re-Master,USB port,Tlumič světla,Automatické vypnutí,Časovač Sleep,Hodiny, Play Timer,Napájení AC 220-240 V/50 Hz,Spotřeba 14 W,Pohotovostní režim 0,2 W,Pohotovostní režim Bluetooth 0,3 W,Rozměry (ŠxVx
Mikrosystém
Výstupní výkon (RMS) 2x10 W
2-kanálový digitální zesilovač (Lincs D-Amp)
1-pásmový přední reproduktor, bassreflex
Přehrává CD-R/RW, CD-DA/MP3, USB
FM tuner (30 předvoleb)
Bluetooth ver 2.1 + EDR
Funkce bezdrátového přehrávání zvuku
Funkce dálkového ovládání
Připojení Multi-Pairing (max. 8 zařízení)
D.Bass, 4 předvolby ekvalizéru
Režim prostorového zvuku
Moje nastavení zvuku
Bluetooth Re-Master
USB port
Tlumič světla
Automatické vypnutí
Časovač Sleep
Hodiny, Play Timer
Napájení AC 220-240 V/50 Hz
Spotřeba 14 W
Pohotovostní režim 0,2 W
Pohotovostní režim Bluetooth 0,3 W
Rozměry (ŠxVxH): 40 x 19,7 x 10,7 cm
Hmotnost: 1,9 kg
Výstupní výkon (RMS) 2x10 W
2-kanálový digitální zesilovač (Lincs D-Amp)
1-pásmový přední reproduktor, bassreflex
Přehrává CD-R/RW, CD-DA/MP3, USB
FM tuner (30 předvoleb)
Bluetooth ver 2.1 + EDR
Funkce bezdrátového přehrávání zvuku
Funkce dálkového ovládání
Připojení Multi-Pairing (max. 8 zařízení)
D.Bass, 4 předvolby ekvalizéru
Režim prostorového zvuku
Moje nastavení zvuku
Bluetooth Re-Master
USB port
Tlumič světla
Automatické vypnutí
Časovač Sleep
Hodiny, Play Timer
Napájení AC 220-240 V/50 Hz
Spotřeba 14 W
Pohotovostní režim 0,2 W
Pohotovostní režim Bluetooth 0,3 W
Rozměry (ŠxVxH): 40 x 19,7 x 10,7 cm
Hmotnost: 1,9 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.47 kg |
| EAN: | 5025232874248 |
| Přehrávání DVD: | Ne |
| Celkový výkon (RMS): | 20 W |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 30 |
| Podpora MP3: | Ano |
| Kazetová mechanika: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| USB: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Slot na kartu: | NE |
| Výška (hlavní jednotky): | 19,7 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 40 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 10,7 cm |
| Barva: | ČERNÁ |
| Hmotnost výrobku: | 1,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
