MIC301IBT Mikrosystém CD/USB/BT THOMSON
Mikrosystém,Thomson MIC300IBT,,Bluetooth,Indukčním nabíjení,FM rádio s RDS,Přehrává CD/MP3,Ekvalizér,Podsvícený displej,,Paměť na 50 rádiových stanic,CD přehrávač,Zobrazení hodin na displeji,Vstup AUX-IN 3,5 mm (kabel součástí balení),USB port (pro přehrávání MP3),Nabíjecí port USB (5V-1A),RCA výstup,Funkce budíku,,Dálkové ovládání (baterie 2x AAA nejsou součástí balení),Celkový hudební výkon: 60 W,Napájení 230 V,,Rozměry 43 x 23 x 16 cm (šxhxv)
Mikrosystém
Thomson MIC300IBT
Bluetooth
Indukčním nabíjení
FM rádio s RDS
Přehrává CD/MP3
Ekvalizér
Podsvícený displej
Paměť na 50 rádiových stanic
CD přehrávač
Zobrazení hodin na displeji
Vstup AUX-IN 3,5 mm (kabel součástí balení)
USB port (pro přehrávání MP3)
Nabíjecí port USB (5V-1A)
RCA výstup
Funkce budíku
Dálkové ovládání (baterie 2x AAA nejsou součástí balení)
Celkový hudební výkon: 60 W
Napájení 230 V
Rozměry 43 x 23 x 16 cm (šxhxv)
Thomson MIC300IBT
Bluetooth
Indukčním nabíjení
FM rádio s RDS
Přehrává CD/MP3
Ekvalizér
Podsvícený displej
Paměť na 50 rádiových stanic
CD přehrávač
Zobrazení hodin na displeji
Vstup AUX-IN 3,5 mm (kabel součástí balení)
USB port (pro přehrávání MP3)
Nabíjecí port USB (5V-1A)
RCA výstup
Funkce budíku
Dálkové ovládání (baterie 2x AAA nejsou součástí balení)
Celkový hudební výkon: 60 W
Napájení 230 V
Rozměry 43 x 23 x 16 cm (šxhxv)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 3499550388664 |
| Počet předvoleb FM: | 50 |
| Podpora MP3: | Ano |
| Bluetooth: | ANO |
| USB: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Výška (hlavní jednotky): | 16 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 43 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 23 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
