MDA 525DW Mikrosystém DENVER
Mikrosystém,Denver MDA-525DW,,Automatické ladění,Dálkové ovládání,Přehrávaná média CD, USB flash disk,Celkový výkon 100 W RMS,,Počet předvoleb FM 20,FM tuner Digitální,Přehrává z USB hudba,Vyhledávání DAB stanic podle jména,Podporované kodeky a formáty MP3,,Provedení reproduktorů vestavěné,Displej,Typ vstupního konektoru USB-A,Typ výstupního konektoru Jack 3,5 mm,Bluetooth,Napájení ze sítě
Mikrosystém
Denver MDA-525DW
Automatické ladění
Dálkové ovládání
Přehrávaná média CD, USB flash disk
Celkový výkon 100 W RMS
Počet předvoleb FM 20
FM tuner Digitální
Přehrává z USB hudba
Vyhledávání DAB stanic podle jména
Podporované kodeky a formáty MP3
Provedení reproduktorů vestavěné
Displej
Typ vstupního konektoru USB-A
Typ výstupního konektoru Jack 3,5 mm
Bluetooth
Napájení ze sítě
Denver MDA-525DW
Automatické ladění
Dálkové ovládání
Přehrávaná média CD, USB flash disk
Celkový výkon 100 W RMS
Počet předvoleb FM 20
FM tuner Digitální
Přehrává z USB hudba
Vyhledávání DAB stanic podle jména
Podporované kodeky a formáty MP3
Provedení reproduktorů vestavěné
Displej
Typ vstupního konektoru USB-A
Typ výstupního konektoru Jack 3,5 mm
Bluetooth
Napájení ze sítě
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Audiosystémy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 3.27 kg |
| EAN: | 5706751073472 |
| Celkový výkon (RMS): | 100 W |
| FM tuner: | DIGITÁLNÍ |
| Počet předvoleb FM: | 20 |
| Bluetooth: | ANO |
| Přehrává z USB: | MP3 |
| Slot na kartu: | NE |
| Výška (hlavní jednotky): | 17,5 cm |
| Šířka (hlavní jednotky): | 33 cm |
| Hloubka (hlavní jednotky): | 22 cm |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost výrobku: | 2,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
