Sada adaptérů na hlavy šroubů a vrutů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Adaptér |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5902143148999 |
| Výška přepravní: | 1,6cm |
| Šířka přepravní: | 7,4cm |
| Hloubka přepravní: | 15,4cm |
| Objem přepravní: | 0,182336dm3 |
| Hmotnost přepravní: | 0,33kg |
| Pozor křehké: | |
| GPSR: |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
