Braun Series 3-3040s Wet&Dry černý/modrý + toaletní taška+pouzdro+gel na holení

Kód: 126543
2 499 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Dopřejte si profesionální péči o vaši tvář

Zajistěte citlivé pokožce obličeje tu nejšpičkovější péči a ohromte své okolí přitažlivě hladkou tváří. Dopřejte si bezkompromisně hladké a rychlé oholení s profesionálním holicím strojkem Braun Series 3-3040s Wet and Dry s moderním černo modrým designem a praktickou možností mokrého i suchého holení.Zajistěte si dokonalé oholení bez podráždění

Vychutnejte si pohodlné holení s vždy dokonalým výsledkem za pomocí Braun Series 3-3040s Wet and Dry, právem patřícím mezi světově nejprodávanější planžetové holicí strojky. Dovolte strojku Braun Series 3-3040s Wet and Dry okouzlit vás výsledky holení a neuvěřitelnou jemností k vaší pokožce.

 

Nechte jeho tři samostatně pohybující se části, dvě planžety spolu se středovou střihací lištou, perfektně přizpůsobit se konturám vašeho obličeje a jedním tahem oholit krátké i dlouhé vousy bez podráždění kůže. Dopřejte si precizně zastřižené kotlety, knírek či bradku pomocí výsuvného zastřihovače dlouhých vousů.Ohromte přitažlivě hladkou tváří

Poskytněte maximální komfort nejen své pokožce, ale také sami sobě při péči o ni. Holicí strojek Braun Series 3-3040s Wet and Dry padne skvěle do dlaně a jeho protiskluzová pogumovaná rukojeť vám zaručí pohodlnou manipulaci i s mokrýma rukama.

 

Zbavte se snadno a rychle sebekratšího vousu i na těch nejméně přístupných místech díky dokonalé spolupráci dvou planžet a zastřihovací lišty holicího strojku Braun Series 3-3040s Wet and Dry. Nechte každičký vous navést integrovaným hřebínkem do střihací části pro ještě rychlejší, hladší a šetrnější oholení.Holte se bez obav nasucho i namokro

Zatočte s vousy jak u zrcadla, tak při sprchování podle vaší libosti. Nebojte se vodotěsný holicí strojek Braun Series 3-3040s Wet and Dry použít ve sprše nebo s holicí pěnou či gelem a osvěžte se při mokrém holení. Stejně tak jej můžete bez obav pohodlně čistit pod tekoucí vodou.

 

Buďte stoprocentně informováni o stavu baterie, čistotě a opotřebení planžety díky přehlednému tříúrovňovému displeji se třemi LED kontrolkami.Vypadejte dokonale i na cestách

Nabíjejte akumulátorový holicí strojek Braun Series 3-3040s Wet and Dry pomocí přibalené nabíječky hodinu a následně si vychutnejte celých pětačtyřicet minut provozu bez sítě. Můžete využít také rychlé pětiminutové nabíjení pro jedno oholení.

Nezapomeňte si holicí strojek Braun Series 3-3040s Wet and Dry přibalit i na cesty a pochlubte se pohodlně, hladce oholenou tváří nejen doma, ale třeba i na dovolené. Holicí strojek Braun Series 3-3040s Wet and Dry se sám prakticky přizpůsobí používanému napětí v rozmezí od 100 do 240 voltů.Specifikace

Braun Series 3: Hladké oholení, perfektní komfort pro pokožku. Rychlejší než kdy dříve.

Nový Braun Series 3 je nejnovější generace světově nejprodávanějších planžetových holicích strojků. Series 3 jsou navrženy speciálně pro muže, kteří nechtějí dělat kompromisy. Nový hřebínek MicroComb navádí vousy lépe do střihací části planžety, pro ještě rychlejší oholení. Pohyblivý trojitý holicí systém Triple Action FreeFloat™ a nová planžeta SensoFoil™ s hřebínkem poskytují nové Series 3 nejenom lepší výkon při holení třídenních vousů, ale jsou také neuvěřitelně jemné k pokožce.

Hlavní vlastnosti výrobku:
Trojitý holicí systém Triple Action
* Dvě planžety a středová střihací lišta se přizpůsobí konturám obličeje a každým tahem účinně oholí krátké i dlouhé vousy.

Technologie hřebínku MicroComb
* Integrovaný hřebínek, umístěný okolo středové střihací lišty, lépe navádí vousy do holící části planžety pro vynikající výkon na 3denním strništi a minimalizuje podráždění pokožky.

Nová SensoFoil™ pro hladké oholení
* Optimalizovaná planžeta holí vousy snadněji a nedráždí pokožku.

* Protiskluzová pogumovaná rukojeť pro pohodlnou manipulaci.

Dodatečné vlastnosti :
Výsuvný zastřihovač dlouhých vousů pro přesný střih
* Zastřihovač dlouhých vousů Series 3 je skvělý a přesný nástroj k zastřihování kotlet, knírku nebo bradky.

Wet/Dry = 100% voděodolný
* Holicí strojky Braun 3040s Wet/Dry jsou plně vodotěsné. Lze je používat ve sprše nebo s holicí pěnou či gelem pro osvěžující mokré holení.

LED kontrolky na displeji pro indikaci stavu baterie a hygienického stavu planžety
* Series 3040sWet/Dry přichází s pokročilým displejem – 3 LED kontrolky pro přesnou indikaci stavu baterie a 1 LED kontrolka upozorňuje opotřebení planžety.

Výkonná akumulátorová Ni-MH baterie
* Všechny holicí strojky Series 3040s Wet/Dry jsou akumulátorové.

* Plné nabití za pouhou 1 hodinu - 45 minut holení bez síťového přívodu
* Nabíjení po dobu 1 hodiny vám poskytne kapacitu pro až 45 minut holení bez síťového přívodu. Rychlé pětiminutové dobití vystačí pro jedno oholení bez síťového přívodu. SmartPlug se automaticky přizpůsobí používanému napětí. Přizpůsobí se výstupnímu napětí v rozmezí 100 V a 240 V. Pro vaše pohodlí - doma i na cestách.

Obsah balení:
* Holicí strojek
* Nabíječka
* Čistící kartáček

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: